Shop de look
Levering
Cecilie Schmeichel x Zizzi

Lange rubberen laarzen met brede pasvorm

-65%
Preorder
Lees meer
€ 28,00 € 79,99
Lange rubberen laarzen met brede pasvorm
Kleur: Groen
Onze schoenen zijn extra wijd – voor smallere voeten raden we aan om een inlegzool toe te voegen voor een optimale pasvorm.
Schokabsorberende inlegzool
Schokabsorberende inlegzool
€ 11,99 Price reduced from € 14,99 to
Voeg een inlegzool toe
Lange rubberen laarzen met brede pasvorm
€ 28,00 € 79,99
Vind jouw maat
Nog enkele beschikbaar
0 beschikbaar
Niet verkrijgbaar in de winkel
  • Gratis thuisbezorging bij bestellingen vanaf 49€, anders 5,95€
  • Snelle levering: 2-4 werkdagen
  • Gratis retour voor leden
  • 30 dagen retourrecht voor leden­

Rubberen laarsjes van Zizzi.

Rubberen schoen met hoge schacht en wijde pasvorm. De gesp aan de zijkant hoort bij het ontwerp en is ook functioneel voor de pasvorm. De laars heeft een inzetstuk achter het elastiek zodat de schacht kan oprekken.

De zool is uitneembaar en ontworpen met een zacht voetbed. Het materiaal is licht gedempt, waardoor de schoen comfortabel is om de hele dag te dragen.

Tip: Als je een iets kleinere voet hebt maar toch dol bent op onze schoenen, kun je een inlegzool proberen. Hierdoor wordt de schoen iets kleiner aan de binnenkant.

Hakhoogte: 3 cm.

Meet de lengte van je voet en zoek je maat in de tabel op onder Productafmetingen.
De pasvorm is opgenomen in de maten, dus je hoeft alleen rekening te houden met de lengte van je voet.

Lees verder in onze schoenengids

  • Wijd pasvorm rubber laars
  • Lange as
  • Gesp en elastiek aan de zijkant
  • Uitneembare zool met zachte demping
  • Hakhoogte: 3 cm

Stylenummer

F00027A158499

Onze laarzen worden gemaakt in breedte M, wat wij Extra Wide Fit noemen. Dit betekent dat de laarzen ontworpen zijn met extra ruimte aan de voorkant en geschikt zijn voor brede voeten en hoge wreven. De pasvorm biedt meer comfort en bewegingsvrijheid in het dagelijks leven - zonder in te boeten op ondersteuning en stabiliteit.

In vergelijking worden de meeste laarzen gemaakt in breedte G, wat het dichtst in de buurt komt van een standaardbreedte.

Onze Extra Wide Fit is daarom aanzienlijk breder dan de pasvorm die je normaal tegenkomt. We bieden ook zowel een inlegzool als een hielinzetstuk, die kunnen helpen de ruimte in de laarzen te verminderen. Dit betekent dat onze laarzen ook een mogelijke oplossing voor jou kunnen zijn als je breedte K of L draagt.

Voor meer informatie, bekijk onze schoenmaatgids.

 

Hier vind je de afmetingen van het artikel. Als je hulp nodig hebt bij het vinden van je maat, bekijk dan onze matentabel.

Materiaal:

95% Rubber, 5% Elastane