ROUTEPLANNER

Beautystages/Catwalk Party

ShopFotoshootFashion show
Amersfoort27.3.201823.2.2018
Delft01.3.201828.3.2018
Den Bosch30.3.201828.2.2018
Enschede
​​​​​​​
29.3.2018

24.2.2018
Aanvang: 11 uur en 14.30 uur
Leiden27.2.201828.3.2018
Nijmegen2.3.201830.3.2018
Zwolle28.3.201823.2.2018


VIND JOUW LOKALE ZIZZI WINKEL

Zizzi Amersfoort
Langestraat 57
3811 AC Amersfoort
Tel: +31 33 46103 10
E-mail: zizzi.amersfoort@ball-group.com

Maandag12:0018:00
Dinsdag10:0018:00
Woensdag10:0018:00
Donderdag10:0021:00
Vrijdag10:0018:00
Zaterdag10:0017:00
Zondag12:0017:00

Zizzi Delft
Paradijspoort22-24
2611 MB Delft
Tel: +31 15 21391 42
E-mail: zizzi.delft@ball-group.com

Maandag12:0017:30
Dinsdag09:3017:30
Woensdag09:3017:30
Donderdag09:3017:30
Vrijdag09:3021:00
Zaterdag09:3017:00
Zondag12:0017:00

Zizzi Den Bosch
Arena 170-176
5211 XT ’s-Hertogenbosch
Tel: +31 73 69091 24
E-mail: zizzi.denbosch@ball-group.com

Maandag12:0018:00
Dinsdag10:0018:00
Woensdag10:0018:00
Donderdag10:0021:00
Vrijdag10:0018:00
Zaterdag10:0017:00
Zondag12:0017:00

Zizzi Enschede
De Klanderij 9
7511 HS Enschede
Tel: +31 53 30330 19
E-mail: zizzi.enschede@ball-group.com

Fashion show
Aanvang: 11 uur en 14.30 uur

Maandag11:0018:00
Dinsdag09:3018:00
Woensdag09:3018:00
Donderdag09:3021:00
Vrijdag09:3018:00
Zaterdag09:3018:00
Zondag--

Koopzondag: Iedere eerste en laatste zondag van de maand

Zizzi Leiden
Haarlemmerstraat 122
2312 GE Leiden
Tel: +31 71 54281 73
E-mail: zizzi.leiden@ball-group.com

Maandag12:0018:00
Dinsdag10:0018:00
Woensdag10:0018:00
Donderdag10:0021:00
Vrijdag10:0018:00
Zaterdag10:0017:30
Zondag12:0017:00

Zizzi Nijmegen
Broerstraat 55
6511 KM Nijmegen
Tel: +31 24 67587 10
E-mail: zizzi.nijmegen@ball-group.com

Maandag12:0018:00
Dinsdag10:0018:00
Woensdag10:0018:00
Donderdag10:0021:00
Vrijdag10:0018:00
Zaterdag10:0017:00
Zondag12:0017:00

Zizzi Zwolle
Diezerstraat 40
8011 RG Zwolle
Tel: +31 38 30321 41
​​​​​​​E-mail: zizzi.zwolle@ball-group.com

Maandag12:0018:00
Dinsdag10:0018:00
Woensdag10:0018:00
Donderdag10:0021:00
Vrijdag10:0018:00
Zaterdag10:0017:30
Zondag--

Koopzondag: iedere eerste zondag van de maand